XML Bayiliği / Renk Matbaa - Erzincan Matbaanın Adresi

Hersepete XML bayimiz olmak ister misiniz?

hersepete.com sitesinde yer alan tüm ürünler, bayinin e-ticaret sitesine; ürün fotoğrafları, ürün açıklamaları, ürün özellikleri ve fiyatları XML entegrasyon ile aktarılır. Tüm bilgiler günlük olarak güncellenir. 

Süreç

·        XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. 

·        XML alt yapı bilgilendirmesi işlemlerinden sonra, 2  işgünü içinde XML hazırlanarak tarafınıza iletilir. Entegrasyon süreci tamamı ile size aittir.

·        Yaşanabilecek teknik aksaklık-uyumsuzluklarda bu süreç uzayabilir. Teknik nedenlerden kaynaklı süreç uzamaları hersepete.com sorumluluğunda değildir.

·        XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir.

·        Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, hersepete.com üzerinden üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak, üyeliğinize tanımlı komisyonlu fiyatlar üzerinden sipariş verebilirsiniz.

·        hersepete.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden üyelik hesabınıza özel XML linki oluşturulacak ve komisyonlu fiyatlar tanımlanacaktır.

·        XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, dilerseniz XML panelinizden satış fiyatını yükselterek kar marjını artırabilirsiniz.

·        hersepete.com üzerinden oluşturulan siparişlerin kargolama süresi 1-3 iş günüdür. Ürünlerle ilgili yaşanan sorunlarda tarafınıza bilgi verilecektir.

·        Başvuru yapmak için info@hersepete.com  adresine, ad soyad, web sitenizin adresi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mail atabilir ya da 0850 780 75 24 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Operasyon ekibimiz, gerekli incelemeyi yapıp 48 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.