XML Bayiliği / Renk Matbaa - Erzincan Matbaanın Adresi

Erzincanmatbaa XML bayimiz olmak ister misiniz?

Erzincanmatbaa.com sitesinde yer alan tüm ürünler, bayinin e-ticaret sitesine; ürün fotoğrafları, ürün açıklamaları, ürün özellikleri ve fiyatları XML entegrasyon ile aktarılır. Tüm bilgiler günlük olarak güncellenir. 

Süreç

·        XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. 

·        XML alt yapı bilgilendirmesi işlemlerinden sonra, 2  işgünü içinde XML hazırlanarak tarafınıza iletilir. Entegrasyon süreci tamamı ile size aittir.

·        Yaşanabilecek teknik aksaklık-uyumsuzluklarda bu süreç uzayabilir. Teknik nedenlerden kaynaklı süreç uzamaları Erzincanmatbaa.com sorumluluğunda değildir.

·        XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir.

·        Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, Erzincanmatbaa.com üzerinden üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak, üyeliğinize tanımlı komisyonlu fiyatlar üzerinden sipariş verebilirsiniz.

·        Erzincanmatbaa.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden üyelik hesabınıza özel XML linki oluşturulacak ve komisyonlu fiyatlar tanımlanacaktır.

·        XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, dilerseniz XML panelinizden satış fiyatını yükselterek kar marjını artırabilirsiniz.

·        Erzincanmatbaa.com üzerinden oluşturulan siparişlerin kargolama süresi 1-3 iş günüdür. Ürünlerle ilgili yaşanan sorunlarda tarafınıza bilgi verilecektir.

·        Başvuru yapmak için info@Erzincanmatbaa.com  adresine, ad soyad, web sitenizin adresi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mail atabilir ya da +90534 623 11 15 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Operasyon ekibimiz, gerekli incelemeyi yapıp 48 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.